19:30

IV

  • Bu gün İsmayıllı və Bərdə rayonlarında nazirlər vətəndaşları qəbul edib EKSKLÜZİV VİDEO

  • Azərbaycanda yanğınlar yeni üsulla söndürüləcək

  • Deputatdan xəbərdarlıq: "Azərbaycanda 400 min ölkə vətəndaşı su altında qala bilər"

  • Bərdədə ev külə döndü EKSKLÜZİV VİDEO

Xəbər lenti


  • BE.
  • ÇA.
  • Ç.
  • CA.
  • C.
  • Ş.
  • B.
1:45
Hit-mix
2:30
B/F "Möhtəşəm fırıldaq"
4:30
Sirlər (təkrar)
5:00
Kriminal (təkrar)
5:30
S/F "Dünya səyahəti - 6"
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru
10:00
ZiqSaq
10:30
Kanal S Xəbər
10:40
ZiqSaq (davamı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Mavi şərf"
13:30
Kanal S Xəbər
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir
14:30
Kanal S Xəbər
14:40
Yaşamaq gözəldir (davamı)
15:30
Gəlin danışaq
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
KİNOKOMEDİYALAR (Azərbaycan kinolarından gülməli fraqmentlər)
17:00
Sosial həyat
18:00
Axşamüstü
19:00
Gülmək olar
19:30
21_
20:00
Playmeyker
20:30
Kanal S Xəbər
21:00
B/F "Hava həbsxanası"
23:05
Arşın malçı
23:15
Krimxəbər
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
B/F "Titanik"
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
B/F "Titanik" (davamı)
3:15
B/F "Fil"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
Gəlin danışaq (təkrar)
5:45
21_ (təkrar)
6:15
Krimxəbər (təkrar)
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru
10:00
ZiqSaq
10:30
Kanal S Xəbər
10:40
ZiqSaq (davamı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Qaranlıq illər"
13:30
Kanal S Xəbər
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir
14:30
Kanal S Xəbər
14:40
Yaşamaq gözəldir (davamı)
15:30
Gəlin danışaq
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
Cizgi filmi
17:30
T/S "Şəriklər"
18:00
Axşamüstü
19:00
Cənab Binin əhvalatları
19:45
Biznes qlobal
20:00
Kapital
20:30
Kanal S Xəbər
21:00
B/F "Qadağan olunmuş üsul"
23:05
Arşın malçı
23:15
Krimxəbər
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
B/F "Səkkiz yarım"
2:15
Hit-mix
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
B/F "Saxta alov"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
Gəlin danışaq (təkrar)
5:45
T/S "Şəriklər" (təkrar)
6:15
Krimxəbər (təkrar)
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru
10:00
ZiqSaq
10:30
Kanal S Xəbər
10:40
ZiqSaq (davamı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Ağlayan mələk"
13:30
Kanal S Xəbər
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir
14:30
Kanal S Xəbər
14:40
Yaşamaq gözəldir (davamı)
15:30
Gəlin danışaq
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
Cizgi filmi
17:30
T/S "Şəriklər"
18:00
Axşamüstü
19:00
Absurd şou
19:45
Bərəkət
20:00
Aqronom
20:30
Kanal S Xəbər
21:00
B/F "Mümkünsüz"
23:05
Arşın malçı
23:15
Krimxəbər
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
B/F "Çaxnaşma"
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
B/F "Çaxnaşma" (davamı)
3:00
B/F "Kürən Sonya"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
Gəlin danışaq (təkrar)
5:45
T/S "Şəriklər" (təkrar)
6:15
Krimxəbər (təkrar)
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru
10:00
ZiqSaq
10:30
Kanal S Xəbər
10:40
ZiqSaq (davamı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Çəmənlik qızı"
13:30
Kanal S Xəbər
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir
14:30
Kanal S Xəbər
14:40
Yaşamaq gözəldir (davamı)
15:30
Gəlin danışaq
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
Cizgi filmi
17:30
T/S "Şəriklər"
18:00
Axşamüstü
19:00
T/S "Mənim böyük ailəm"
19:30
Edər-etməz
20:30
Kanal S Xəbər
21:00
B/F "Krallıq"
23:05
Arşın malçı
23:15
Krimxəbər
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
B/F "Dünyanın qanundan kənar vilayəti"
1:45
Hit-mix
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
B/F "Cəld"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
Gəlin danışaq (təkrar)
5:45
T/S "Şəriklər" (təkrar)
6:15
Krimxəbər (təkrar)
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru
10:00
ZiqSaq
10:30
Kanal S Xəbər
10:40
ZiqSaq (davamı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Alov"
13:30
Kanal S Xəbər
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir
14:30
Kanal S Xəbər
14:40
Yaşamaq gözəldir (davamı)
15:30
Gəlin danışaq
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
Cizgi filmi
17:30
T/S "Şəriklər"
18:00
Axşamüstü
19:00
T/S "Hippokrat andı"
19:30
Bu da belə
19:45
Nida
20:15
Fakt
20:30
Kanal S Xəbər
21:00
B/F "Oyunun sonu"
23:05
Arşın malçı
23:15
Krimxəbər
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
B/F "Qızıl piyalə"
2:00
Hit-mix
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
B/F "Fakültə"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
Gəlin danışaq (təkrar)
5:45
T/S "Şəriklər" (təkrar)
6:15
Krimxəbər (təkrar)
6:30
Konsert (Elton John)
7:30
C/F "Ağca və 7 cırtdan"
9:00
Günə doğru
11:00
Kulinar
11:50
Arşın malçı
12:00
Sənətkar
12:30
Ömrün fəsilləri
13:30
Kanal S Xəbər
13:45
B/F "Baykerlər"
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
B/F "Fırıldaqçılıq"
18:30
Azərkeş
19:30
Piyada
20:30
Kanal S Xəbər
21:00
B/F "10 günə oğlandan necə qurtulmaq"
23:05
Arşın malçı
23:15
Kinomaniya
23:45
B/F "Qara ququşu"
1:45
Hit-mix
2:30
B/F "Bir, səkkiz, yeddi"
4:30
Sözbaz (təkrar)
5:30
S/F "Dünya səyahəti-7"
6:30
Edər-etməz (təkrar)
7:30
Just For Laughs
8:00
C/F "Pişiyin qeyri-adi sərgüzəştləri"
10:00
Balacalar
11:00
Könüllə könüllü
11:20
Avtodrom
11:50
Arşın malçı
12:00
Telekitab
12:30
Bilik xəzinəsi
13:30
B/F "Hörümçək adam"
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
Bu şəhərdə
17:00
Çəkən var
17:30
Qəhqəhə
18:00
Sirlər
18:30
Şou məkan
19:00
Konsert (Nadir Qafarzadə)
20:00
Bu həftə
21:00
B/F "Cəhənnəm odu"
23:05
Arşın malçı
23:15
Kriminal
23:45
B/F "Spartalılarla tanışlıq"

Sosial şəbəkələrdə


Partnyorlar: