14:00-15:30

I - VI

  • Şəkidə stolüstü tennis turniri keçirilib EKSKLÜZİV

  • Zaqatalada “İstehlakçı hüquqları qorunur” mövzusunda konfrans keçirilib EKSKLÜZİV

  • II Beynəlxalq Qran-pri yarışları davam edir EKSKLÜZİV

  • İsmayıllıda iki ev tamamilə dağılaraq yararsız vəziyyətə düşüb EKSKLÜZİV

Xəbər lenti


  • BE.
  • ÇA.
  • Ç.
  • CA.
  • C.
  • Ş.
  • B.
1:00
Hit-mix
1:30
B/F "Oğrular şəhəri"
3:30
Gəlin danışaq
4:30
B/F "Tristan və Izolda"6:30
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru (canlı)
10:00
B/F "Spartak"
13:00
S/F "Mən qəhrəman olacam"
13:30
Bu gün
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir (canlı)
15:30
S/F "Özümdə yaşayan Laçın"
16:00
Qərinələr şahidi.Laçın
16:30
Region xəbər
17:30
Doğma diyar (canlı)
18:15
B/F "Zolaqlı pijamalı oğlan"
19:45
Regionun sualı
20:00
Ginnes dünyası
20:30
Bu gün
21:00
B/F "Ağ atlı oğlan"
22:05
De-Fakto
22:20
Medialayn
22:35
Pleymeyker (canlı)
23:05
Vətənpərvər kliplər
23:15
Baku 2015
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
B/F "Nyu York quldurları"
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
S/F "Yer kürəsi"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
B/F "Bütün qapıların açarı"
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru (canlı)
10:00
Tac şou (canlı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Kasper: Həyəcanlı başlanğıc"
13:30
Bu gün
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir (canlı)
15:30
Ferma (təkrar)
16:30
Region xəbər
17:30
Doğma diyar (canlı)
18:15
ZiqZaq (canlı)
19:45
Regionun sualı
20:00
Ginnes dünyası
20:30
Bu gün
21:00
Ferma
22:00
Kapital
22:35
T/S "Kolxoz 85"
23:05
Arşın malçı
23:15
Baku 2015
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
Ürək sözü (canlı)
0:30
B/F "Tay Tsi ustası"
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
Retro-Mix
3:30
Ferma (təkrar)
4:30
Kanal S Xəbər
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
B/F "Gözəgörünməz adamın xatirələri"
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru (canlı)
10:00
Tac şou (canlı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Kasper Vendini qarşılayır"
13:30
Bu gün
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir (canlı)
15:30
Ferma (təkrar)
16:30
Region xəbər
17:30
Doğma diyar (canlı)
18:15
ZiqZaq (canlı)
19:45
cizgi filmi
20:00
Ginnes dünyası
20:30
Bu gün
21:00
Ferma
22:00
Aqronom
22:35
T/S "Kolxoz 85"
23:05
Arşın malçı
23:15
Baku 2015
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
Ürək sözü (canlı)
0:30
B/F "Cırcırama"
2:10
Hit-mix
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
S/F "Mammontların oyanışı"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
B/F "51-ci ştat"
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru (canlı)
10:00
Tac şou (canlı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Pandanın macərası"
13:30
Bu gün
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir (canlı)
15:30
S/F "Meqasunami"
16:30
Region xəbər
17:30
Doğma diyar (canlı)
18:15
B/F "Forresteri tapmaq"
20:30
Bu gün
21:00
Sənədli film
22:00
Regionlayn
23:05
Arşın malçı
23:15
S/F "Babalar ziyarətgahı"
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
Ürək sözü (canlı)
0:30
B/F "Xilasedici"
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
B/F "Xilasedici" (davamı)
3:05
S/F "Yuva"
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
B/F "Çirkli gözəl əməllər"
6:30
Kanal S Xəbər
6:45
Just For Laughs
7:00
Cizgi filmi
8:00
Günə doğru (canlı)
10:00
Tac şou (canlı)
11:50
Arşın malçı
12:00
B/F "Gənc əjdaha ovçusunun macəraları"
13:30
Bu gün
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir (canlı)
15:30
Ferma (təkrar)
16:30
Region xəbər
17:30
Doğma diyar (canlı)
18:15
ZiqZaq (canlı)
19:45
Regionun sualı
20:00
Ginnes dünyası
20:30
Bu gün
21:00
Ferma
22:00
Elin adamı
22:35
Buralar
23:05
Arşın malçı
23:15
Alov səyahəti.Bakı 2015.Avropa oyunları məşəli
23:30
Kanal S Xəbər
23:45
Ürək sözü (canlı)
0:30
B/F "Böyük qumar"
2:10
Hit-mix
2:30
Kanal S Xəbər
2:45
Retro-Mix
3:30
Ferma (təkrar)
4:30
Kanal S Xəbər
4:45
B/F "Təhlükəli qadın"
6:30
S/F "Canavarlar"
7:30
C/F "Bir zamanlar meşədə"
9:00
Günə doğru (canlı)
10:30
Kulinar
11:50
Arşın malçı
12:00
Sevgi nağılı
12:30
Renessans
13:00
Regionun fəxri
13:30
Bu gün
13:45
Cizgi filmi
14:00
Yaşamaq gözəldir (canlı)
15:30
Cizgi filmi
16:30
Region xəbər
17:30
Elmanla gəzək görək
18:00
Öyrənirəm
18:30
B/F "Çaxnaşma"
20:00
Taxi
20:30
Bu gün
21:00
Piyada
22:05
Arşın malçı
22:15
Kinomaniya
22:45
B/F "Bördmen"
0:50
Hit-mix
1:30
B/F "Qardaşlar"
3:30
Gəlin danışaq
4:30
B/F "Cazda yalnız qızlardı"
6:30
Konsert (Sting)
8:00
C/F "Bratz.Yuxuda macəra"
10:00
Balacalar
10:30
Ay uşaqlar
11:00
Əsgər
11:30
Əməkdar
11:50
Arşın malçı
12:00
Avtodrayv
12:30
Bilik xəzinəsi
13:30
B/F "Şahzadənin gündəliyi"
15:30
Sənədli film
16:30
Kanal S Xəbər
16:45
Çəkən var
17:00
100 yaşa
17:30
Gəncsən
18:00
Bayramla danışaq (reklam verilişi)
20:00
Bu Həftə
21:00
İzi itməyən cinayətlər
22:05
Axşamüstü
22:45
B/F "Girov qızlar"

Sosial şəbəkələrdə


Partnyorlar: